ГЛУЗД

В Україні стартував проєкт “Неопалимі” з естетичної медицини — безкоштовне лікування опіків та рубців, отриманих через воєнні дії.

“Пацієнти з опіками, рубцями та подібними ураженнями шкіри потребують комплексного лікування, яке включає, зокрема, й корекцію та пластику тканин. Це необхідно не тільки з питань естетики та самооцінки, але найперше для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла. Щоб людина могла повернутися до повноцінного життя, не переживати через отримані ушкодження”, — повідомляє перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда. 

Скористатися медпроцедурами цього напряму зможуть військові, добровольці, волонтери, цивільні та діти. 

Щоб отримати допомогу, необхідно мати підтвердження від лікаря або військово-медичної комісії про отримання непобутової травми. Після цього потрібно звернутися до команди “Неопалимі” у зручний спосіб: 

  • в інстаграмі: @neopalymi,
  • на сайті
  • заповнивши реєстраційну форму,
  •  за телефоном: (066) 906 06 14. 

На лікування зможуть брати близько 200 пацієнтів щомісяця. Команда проєкту вже налагодила співпрацю з 12 клініками.

До проєкту залучено професійних спеціалістів, які використовують новітню лазерну апаратуру та якісні медичні препарати. Також участь бере команда волонтерів, комунікуючи з майбутніми пацієнтами.  Проєкт реалізують за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та  партнерів. 

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери