ГЛУЗД

У Коломиї невідомі побили скло одразу у чотирьох автівках. Подія сталася між третьою та четвертою годиною ночі на вулиці Палія, 30.

Про інцидент повідомила одна із постраждалих – Наталія Мацьків. Жінка каже, що сигналізації не почула, а вже зранку про випадок повідомив сусід.

«Пошкоджена була машина мого чоловіка, – ділиться постраждала. – Раніше такого ніколи не було. Є думка, що таким чином нас (власників авто) «запрошує» платна автостоянка, яка нещодавно відкрилася».

До слова, ця ситуація не єдина: вночі 26 травня між 1 та 2 вночі невідомі побили скло двох автомобілів і розбили дзеркала на вулиці Січових Стрільців, 39.

«Спочатку думали, що це хуліганять випускники, але після того, як ситуації почали повторювати, вже не впевнений. – каже один із власників постраждалих авто на Січових Стрільців Руслан Харук. – Суть не в залізі чи склі, а в тому куди зайдуть ці особи, відчуваючи свою безкарність?»

Ситуацію прокоментував начальник Коломийського відділу поліції – Остап Білейчук.

«Звернулися шість людей: четверо із вулиці Палія і ще двоє з Січових Стрільців. Одна із основних версій – хуліганські дії, що підлягає статті 296, частини 2 (грубе порушення громадського спокою, карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, чи обмеженням волі на строк до трьох років – ред.) Вже пропрацьовані відео із камер спостереження та опитано людей. Сподіваємось, дуже швидко ми знайдемо винних”.

 

Наші партнери