ГЛУЗД

Український гурт SunSay подарував комбустіологам лікарні св. Миколая сучасний циркулярний електродерматом, прилад для лікування глибоких опіків у дітей.

“Легкий, маневрений, швидкий — саме такого не вистачало нашим опіковим хірургам для роботи з маленькими дітками, дефекти шкіри яких уже не здатні відновитися самостійно через значне пошкодження”, — повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.  

Електродерматом — це незамінний інструмент для лікування глибоких опіків. Таких, як у 5-річної Ані. Дівчинка потрапила до лікарні місяць тому — випадково обпекла ніжку гарячим супом. Ураження шкіри на всю товщину неможливо вилікувати консервативно. Це є показом до оперативного втручання. З допомогою електродерматома спеціалісти зняли ушкоджені фрагменти та замінили їх здоровим трансплантатом шкіри, взятої зі стегна. Тепер дефекту шкіри немає.

“Опіки є найбільш поширеним видом травматичних ушкоджень серед дітей. Особливо у віці до 5 років. До 70 % усіх випадків — побутові травми: опіки полум’ям, гарячою рідиною, розпеченими предметами. За останні декілька місяців до цього списку додалися й опіки від свічок та внаслідок вибуху акумуляторів у помешканнях”, — пише Перше медичне об’єднання Львова. 

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери