ГЛУЗД

“Укрпошта” презентувала нову поштову марку — “Kalush Orchestra”. Спецпогашення відбулося в місті Калуш Івано-Франківської області за участю Олега Псюка та гурту, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

«Ми виконали обіцянку і презентували сьогодні довгоочікувану марку “Kalush Orchestra”. Укрпошта зображає на своїх поштових випусках постаті та символи, які стали значущими та важливими для нашої країни. Марка “Kalush Orchestra” — саме з таких символів, який уособлює сміливість, мужність та бажання справедливості», — прокоментував генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.  

Тираж поштової марки “Kalush Orchestra” — 780 000 примірників або 130 000 аркушів. Вартість марки — 15 гривень, аркуша із 6 марок — 90 гривень. До поштової марки випущено конверт “Перший день”, художній конверт, листівку та типографський аркуш. Також у продажу є тематичний мерч — футболки та магніти.

Придбати новий поштовий випуск можна у всіх автоматизованих відділеннях поштового зв’язку, у філателістичних магазинах “Укрпошти”, а також онлайн у Поштовому маркеті. На продаж продукції онлайн діють обмеження — не більше ніж 5 одиниць кожного виду в одному замовленні.

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери