ГЛУЗД

Дмитро Полов’ян став на захист рідної землі у березні 2022 року. Отримав поранення, потрапив у полон та дивом вижив. Тепер перебуває на  реабілітації.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Дмитра Полов’яна нагородили Орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Високу державну нагороду вручив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

“Під час нашої розмови Дмитро сказав, що зробив те, що мав би зробити кожен. Це позиція людини, яка любить свою рідну землю, тому свідомо стала на її захист. Бої, поранення, російський полон та нарешті — повернення додому й реабілітація. Це складний шлях, який не кожному вистачає сил пройти з гідністю. Радий, що, попри все, Дмитро поступово адаптується, робить надзусилля, аби швидше стати на ноги. Велика честь для мене вручити захисникові нагороду від Президента. Велика шана та вдячність батькам за виховання. А Дмитру — якнайшвидшого одужання!”, – наголосив очільник Львівщини.

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери