ГЛУЗД

Завдяки оперативності та співпраці підрозділів поліції Івано-Франківської області розшукано всіх неповнолітніх, про зникнення яких повідомляли громадяни.

Від початку року до поліції Івано-Франківщини надійшло 31 повідомлення про зникнення 33 дітей (16 з них малолітні). Поліцейським вдавалося розшукати дитину впродовж доби.

Про це повідомили в Поліції Івано-Франківської області.

У кожному випадку працівники поліції з’ясовують причини втечі дитини з дому. Найпоширеніші — сімейно-побутові умови, непорозуміння з однолітками.

З дітьми, які систематично самовільно покидають свої домівки без попередження родичів, ювенальні поліцейські проводять профілактичні бесіди, також наголошують батькам на необхідності належного догляду та контролю за дітьми.

Поліція рекомендує дорослим дотримуватись простих правил:

  • Частіше спілкуватися зі своїми дітьми.
  • Протягом дня телефонувати дітям, цікавитись їхнім дозвіллям, місцем перебування та станом здоров’я.
  • Маленьких діток постійно тримати в полі зору та не залишати без нагляду. 
  • Важливо, щоб дитина знала своє прізвище, ім’я та по батькові, а також номер телефону одного з батьків. У рюкзак дитини батьки можуть покласти наліпку із зазначенням свого номера телефону.

Якщо діти чи дорослі родичі зникли безвісти — не зволікай, а одразу звертайся по допомогу поліції на номер 102 або надай інформацію будь-яким іншим зручним способом.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери