ГЛУЗД

Від початку року 208 працедавцям Львівщини надали компенсації витрат на оплату праці вимушено переміщених осіб. На рахунки 202 працедавців цьогоріч переказали 5,7 мільйона гривень.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

На Львівщині працедавці отримали компенсації за забезпечення роботою 500 переселенців. Внутрішньо переміщені особи працевлаштовані в компанії, які ведуть діяльність в галузі гуртової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості, охорони здоров’я і надання соціальної допомоги, тимчасового розміщення й організації харчування, транспорту, сільського господарства тощо.

“У січні-квітні цього року фахівці обласної служби надавали послуги у сфері працевлаштування 1370 особам, які переїхали з тимчасово окупованих територій або районів активного ведення бойових дій. Забезпечили роботою 256 переселенців”, — йдеться в повідомленні Львівської ОВА.

Станом на початок травня у Львівській області було 5,4 тисячі вакантних робочих місць. Тим часом роботу шукає близько 3,5 тисячі безробітних. Роботодавці пропонують середню заробітну плату розміром 11 тисяч гривень.

Фото: відкриті джерела

 

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери