ГЛУЗД

У Коломиї відбулося щомісячне засідання виконавчого комітету Коломийської міської ради, на якому обговорили  16 основних питань та 2 додаткові, пише Глузд.

Найголовніші з них:

  • Про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року. Як доповіла керівник фінансового управління Ганна Бакай, фактичне виконання бюджету Коломиї за цей період становить 93,3% до запланованого. І це незважаючи на те, що порівняно із 2017 роком за чотири місяці 2018 року доходи загального фонду збільшилися майже на 25 %.
  • Щодо надання дозволу зовнішньої реклами. Рішення міської ради про «Порядок встановлення вивісок у Коломиї зобов’язує підприємства, установи та організації, а також фізичних осіб встановлювати вивіски відповідно до  загальних вимог з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників. Члени виконкому відмовили у розміщенні реклами шістьом із восьми підприємців, у зв’язку із тим, що пдругі бачили розміщення зовнішньої реклами, як такої, що суперечить вимогам.
  • Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. Погодили забезпечення житлово-комунальними господарствами необхідний запас протиожеледного матеріалу та іншого обладнання, проаналізувати чи є достатня кількість прибиральних машин на випадок сильних снігопадів, ремонт дорожного та тротуарного покриття, в тому числі міжквартальних проїздів, будівництво каналізаційних мереж, капітальний ремонт водопроводу, реконструкцію каналізаційних очисних споруд, ремонти дахів і заміну вікон у садочках і школах та ін.
  • Допомога родичам на поховання. Якщо у малозабезпеченої сім’ї хтось помирає, тоді при наявності повного пакету відповідних документів  спеціально створена комісія їх розглядає і вирішує питання надання допомоги на поховання. Фіксована одноразова виплата становить 5310 гривень.
  • Порушувався блок питань, що стосуються соціального захисту дітей, а саме про зняття дитини з реєстрації місця проживання, якщо розлучені батьки продають житло, визначення способів допомоги батьку у вихованні та спілкуванні із власною дитиною та здійснення деяких соціальних виплат. 

 Наприкінці міський голова Ігор Слюзар повідомив про результати перевірки закладів і підприємств Коломиї, які минулого тижня спільно з поліцією провів відділ контролю праці.
Чотири місяці тривала інформаційна кампанія про відповідальність роботодавців за неофіційне влаштування, нікого не штрафували, лише попереджували та розповідали про штрафи за недотримання законів, – повідомляє відділ інформаційної політики Коломийської міскої ради.
“Я ще раз звертаюся до всіх, – наголосив Ігор Слюзар. – Повідомте своїх знайомих, що тепер ніхто попереджувати не буде. Результат перевірки вражає: у 70% коломийських працівників не оформлений трудовий договір. Вони не мають жодних соціальних гарантій – лікарняних, відпустки, а потім і страхового стажу”. 

Наші партнери