ГЛУЗД

У Коломиї відбулася 32 сесія міської ради. Умовно її можна поділити на 2 частини: розгляд основних, винесених на порядок денний, та земельних питань. Всього обговорили 10 питань.

 Із основних:

  • Три звернення міської ради до прем’єр-міністра та  народних депутатів України: про стан екстреної медичної допомоги; звернення Ольги Петрів до компанії «Укрзалізниця» про збільшення кількості потягів з Коломиї на східну та південну частину України; до голови Верховної Ради про  ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
  • Про надання кредиту підприємству «Полігон Екологія».

Також обгорювали 23 депутатські звернення, які стосувалися, в основному, комунальних змін у місті. До того ж, Белявська Леся повідомила, що єврейська громада міста виявила бажання навести лад на вулиці Митрополита  Шептицького.

Керівниця фінансового управління міської ради Ганна Бакай розповіла про те, що бюджет недовиконано на 7 мільйонів. Проте, запевнила, що зарплати та соціальні виплати коломияни отримали вчасно.

Також депутати проголосували за уточнення міського бюджету.

 Зокрема збільшили виплати на енергоносії для медичних закладів, а це майже  500 тис. гривень, збільшено фінансування  департаменту соцполітики на забезпечення виконань рішень суду на 10 тис. гривень, а на заходи відділу культури виділили 90 тис. гривень.

Натомість зменшили фінансування соцполітики на використання товарів і послуг більше, ніж на 200 тис. гривень. Також зменшено виплати на організаційні, інформаційно-аналітичні та матеріально-технічні витрати  міської ради в сумі 590 тис. гривень.

Розглянули 49 земельних питань. Зокрема, депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  яка розташована на вулиці Богдана Хмельницького, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Що буде далі із  земельною ділянкою вирішиться  на аукціоні, який відбудеться згодом. 

Наші партнери