ГЛУЗД

Цими вихідними Львову виповниться 767 років. Із цієї нагоди в місті заплановано кілька подій, основна мета яких — подякувати захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни та міста.

Про це повідомила Львівська міська рада. 

З нагоди свята в суботу та неділю львівські трамваї і тролейбуси будуть прикрашені національними прапорцями і прапорцями з гербом міста Львова.

У суботу, 6 травня, о 13:00 на площі Ринок відбудеться урочиста церемонія підняття прапора міста Львова. Окрім того, цього дня започаткують нову традицію, деталі якої наразі не розголошують, щоб це був сюрприз для львів’ян і гостей міста.

 У неділю, 7 травня, у Стрийському парку відбудеться благодійна виставка-ярмарок “Львів — місто міст”. Люди з Донеччини, Луганщини, Херсонщини, Харківщини, Сумщини, Київщини, Запоріжжя та Криму, які тепер живуть у Львові, поділяться культурними особливостями прифронтових і окупованих регіонів, організують збір коштів для потреб Збройних сил України.

Також у неділю в міських закладах культури заплановано кілька благодійних подій:

  • від 12:00 до 16:00 на площі біля медіатеки “Мультиплекс” (вул. В. Симоненка, 10) Львівська муніципальна бібліотека спільно з ГО “Рівні можливості для всіх” й Будинком дитячої та юнацької творчості Личаківського району запрошують на благодійний бібліотечний ярмарок з майстер-класами для дітей та дорослих, фотовиставкою “Незламні”, поетичною екскурсією та авторськими читаннями “Винайдення міста”, флешмобом “767 оплесків” та ін.
  • Львівський кіноцентр запрошує на благодійну акцію від 13:00 до 18:00, організовану спільно з львівською мистецькою школою № 10, народними домами смт Брюховичі та Винник. На площі перед Львівським кіноцентром (вул. В. Великого 14а-18) відбуватиметься ярмарок, численні майстер-класи, а також виступи танцювальних та вокальних колективів.

Окрім того, 7 травня заклади загальної середньої та позашкільної освіти запрошують на святкові фестивалі до Дня міста в кожному районі. На локація гостей очікують ярмарки зі смаколиками, ігри та майстер-класи, а також виступи дітей. Адреси:

  • школа № 6, вул. Зелена, 22;
  • школа № 77, вул. Виговського, 7а;
  • ліцей № 38, вул. Порічкова, 4а;
  • школа № 99, вул. Творча, 1;
  • площа перед Церквою Введення в храм Пресвятої Богородиці, вул. Чукаріна, 5;
  • площа перед школою № 36 і ліцеєм № 2, вул. Володимира Великого, 55а.

Кошти, які збере виставка-ярмарок “Львів — місто міст” та заклади освіти скерують на закупівлю дронів для 125 бригади територіальної оборони, а заклади культури мають на меті зібрати гроші на Starlink для 24 механізованої бригади імені короля Данила.

Фото: Роман Балук

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери