ГЛУЗД

У Чернівецькій області запрацював пропускний пункт на кордоні з Румунією.

“Цей пропускний пункт разом із Красноїльським почали зводити ще у 2015 році. Проте, в силу різних обставин, завершити їх будівництво в заплановані терміни не вдавалося. У 2021 році депутати обласної ради ініціювали відновлення робіт щодо його спорудження. І от сьогодні, завдяки спільним зусиллям обласної влади та уряду, ми маємо ще один міжнародний перехід. Він значно полегшить життя мешканців сусідніх населених пунктів і стане корисним не тільки для нашої області, а й для країни”, — зазначає Олексій Бойко. 

Завдяки успішному впровадженню спільного проєкту Чернівецької обласної ради та служби автомобільних доріг у Чернівецькій області “Покращення транскордонної території — спільні дії для покращення транскордонних доріг України та Румунії” побудовано 5 км доріг, що ведуть до КПП “Дяківці- Раковець”. Найближчим часом їх введуть в експлуатацію.

Чернівецька область давно потребувала збільшення кількості пунктів пропуску, адже має найбільшу протяжність кордону з Румунією. З початком широкомасштабного вторгнення потреба в додаткових пунктах перетину стала ще більшою. Єдиний міжнародний пункт пропуску “Порубне” не міг якісно обслужити значну кількість біженців у березні-квітні того року та потік автомобілів, які везуть гуманітарні та інші важливі вантажі в Україну. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери