ГЛУЗД

Води у 25-річної Анни та 20-річної Антоніни відійшли одночасно. І за кілька годин на світ з’явилися діти: у старшої сестри — дівчинка (вага — 3070 грамів, зріст — 53 см, у молодшої — хлопчик (вага — 3060 грамів, зріст — 52 см). 

“Під час родинних пологів внутрішньоутробний стан малюків наші спеціалісти відстежували за допомогою сучасних апаратів кардіотокографії, отриманих в межах благодійної допомоги від дитячого фонду UNICEF Ukraine”, — пише Перше медичне об’єднання Львова.     

Такі монітори показують частоту серцебиття дітей і їхню рухову активність в утробі матері,  допомагають медикам стежити за рівнем кисню в організмі малюків та коригувати процес пологів. Це потрібно, щоб уникнути гіпоксії плоду, коли тканини й органи малюка недостатньо насичуються киснем.   

“Пологове відділення у лікарні Святого Миколая працює вже пів року. За цей час наші акушер-гінекологи допомогли з’явитися на світ 231 малюкові. Діти народжуються в комфортних умовах із сучасним технічним обладнанням.    

Окрім апаратів КТГ, завдяки UNICEF Ukraine у нашому пологовому з’явились якісні та зручні ліжка-трансформери, реанімаційні системи, неонатальні столики”, — повідомляє Перше медичне об’єднання Львова. 

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери