ГЛУЗД

Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня і матиме безпаперову форму. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб цьогоріч вступити на бакалаврський (магістерський — для медицини) рівень вищої освіти, абітурієнтам потрібно пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам запропонували скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацювали.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких — обов’язкові, а третій —  на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети — українська мова й математика, на вибір — історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. 

Щоб зареєструватися, потрібно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити персональний кабінет. Відеоінструкція тут

Від 3 квітня до 7 травня, після надсилання своїх даних, вступник / вступниця матиме змогу внести зміни до інформації в персональному кабінеті.

Також читай “Готуйся до ЗНО безкоштовно: добірка онлайн-ресурсів”.

Залепечи українською на всі 200”.

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери