ГЛУЗД

У рамках благодійної акції “Руська книга, здавайся!” працівники підприємства “Прикарпаттяобленерго” звільняли власні полиці від російськомовної літератури, щоб закрити збір на дрон для ЗСУ

“Російська книга іде за російським кораблем — на макулатуру, — пояснює мету благодійної акції  голова профспілки Ольга Тишко, — а отримані кошти ідуть на «пташку», яка відправлятиме у тому ж напрямку усіх наших ворогів. Це новий колообіг речей у природі».

Працівникам вдалося здати на перероблення понад 3 тонни спаплюженого паперу. Цією акцією вони допомогли придбати бойовий дрон, оснащений тепловою відеокамерою.

«Збір макулатури для «Прикарпаттяобленерго» є традиційним, — розповідає екологиня компанії Ксенія Максим’юк. — Впродовж чотирьох років щомісяця крайньої п’ятниці наші працівники здають відпрацьований папір, роблячи свій внесок у збереження лісів та екології загалом. 100 кг макулатури рятує 1 доросле дерево, а щороку, здаючи на перероблення 4 тонни макулатури, енергетики Прикарпаття рятують 40 дерев. Тому ми не зупиняємося на досягнутому і з кожним місяцем  лише нарощуємо темпи, адже маємо берегти країну, за яку сьогодні наші захисники віддають життя, щоб завтра ми могли жити мирно в незалежній державі».

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери