ГЛУЗД

15 квітня 2018 закінчився термін фінансування Коломийською міськрадою Центру Нічного Перебування для бездомних осіб. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook  директор благодійного фонду «Карітас Коломия» Сергій Триф’як.

“Цю програму ми запустили завдяки сприянню наших партнерів, насамперед Єдиного Центру надання соціальних послуг Iryna Trachyk, департаменту соцполітики Людмила Яремчук, міській раді Сергій Коцюр, Володимир Мельничук, нашим партнерам з Карітас Оломоуц Václav Keprt! Загалом ми відремонтували наше приміщення, стіни, підлоги, зробили душі, туалети, купили бойлери, поставили систему опалення та новий газовий котел, закупили чи отримали від донорів меблі, що коштувало нам майже 300 000 грн, з них 4500EUR, кошти донорів, а решта завдяки нашим акціям” – йдеться в повідомленні.

Місто надавало кошти у розмірі 100 000 гривень на діяльність центру минулого року впродовж майже двох місяців. Також із міського бюджету виділили ще 99 000 гривень. Ці гроші були розраховані на обігрів приміщення та зарплати працівникам центру.

“Клієнтами нашого центру є колишні ув’язнені, афганці, військові АТО,та люди котрі, на жаль, не можуть собі самі допомогти.

Завдяки центру життя та можливості багатьох безхатченків змінилися на краще, хтось отримав дах над головою, гарячу воду, чисте та зручне ліжко та найголовніше – прийняття тих, кого в суспільстві називають “бомжами” – йдеться далі у дописі директора “Карітасу”.

Також на своїй сторінці директор благодійного фонду пише, що доля Центру нічного перебування наразі невідома. Про те чи буде продовжуватися фінансування вирішуватимуть депутати на сесії міської ради.

 

Наші партнери