ГЛУЗД

Миколу Кукурбу добре знає чимало коломиян. Чоловік поважного віку не тільки добре танцює, він наспівує, гуляючи вулицями, та привітно вітається із перехожими.

Своєю харизмою він причарував трьох дам: директорку Народного дому Яну Василовську, керівницю народного аматорського драматичного театру ім. Василя Симчича Ольгу Курчій та керівницю і актрису театру “Соломія” Мар’яну Кодіну. Пан Микола неодноразово розповідав жінкам про свою мрію – зіграти у професійному театрі. За своє життя Микола Кукурба пізнав чимало, але от на професійній сцені, ще й для коломийського глядача, ніколи не грав.

До Мар’яни пан Микола прийшов із конкретною пропозицією: він написав п’єсу за мотивами своєї життєвої історії та  запропонував театру “Соломія” зіграти виставу за його сценарієм і озвучив свою мрію – зіграти у ній. Нещодавно пану Миколі виповнилося 70, та через погане самопочуття саме  в цей період він потрапив до лікарні, тому театр “Соломія” за підтримки керівництва Народного дому, театру ім. Симчача та БФ “Konyk_help” вже цієї п’ятниці представлять глядачам оновлену виставу “Що таке жінка? Погляд Миколи Кукурби”.

Це історія про кохання всього життя пана Миколи – Ксенію. Доля розлучила молодих людей, та спогади чоловік проніс через все своє життя і зараз хоче розповісти цю історію коломиянам.

Вистава буде благодійною, кошти передадуть на лікування пана Миколи.

Захід відбудеться цієї  п’ятниці, 16 листопада, о 18:00 у приміщенні Народного дому. Вхід вільний, всі охочі зможуть внести добровільну пожертву, яку вважатимуть за потрібне.

Наші партнери