ГЛУЗД

Концерти

Завтра, 30 вересня, у Коломиї виступить гурт KALUSH. Концерт відбудеться в МПК “Народний дім”, початок о 19:00. Усі квитки продано.

1 жовтня, о 13:00, відбудеться святковий концерт до Міжнародного дня людей поважного віку. Пропонують розважитися, покуштувати медові пряники та зробити фотографії біля фотозони.

Локація: Студентський сквер.

Вперше коломияни та гості міста насолоджуватимуться цією оперетою. Унікальність «Гуцулки Ксені» в тому, що її поставлено на оригінальних партитурах Ярослава Барнича.

Оперета відбудеться 1 жовтня о 18:00 у МПК «Народний дім».

Квитки можна придбати в МПК “Народний дім”. Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм.

Вечір поезії 

Цієї суботи, 2 жовтня, відбудеться творчий вечір “Лірика осені”. Поезію читатимуть: Віталій Бирчак, Олег Вишиванюк, Герда Соняш, Надія Кобилянська. Музика: Анна Януш та Павло Картюк. А ще буде вільний мікрофон та вино.

Вхід платний — 100 гривень. 

Адреса: МЦ “Світовид”, Бульвар Лесі Українки, 32А.

Фестиваль

Повстанський фестиваль до 70-ї річниці від дня загибелі повстанців Івана Кулика, Юрія та Анни Дронюків відбудеться в суботу, 2 жовтня, о 15:00, у с. Великий Ключів. Мета фестивалю — віддати шану полеглим повстанцям, згуртувати патріотичну громадськість. На події будуть представники різних організацій патріотичного та націоналістичного спрямування. 

“На тому місці, де буде фестиваль, 70 років тому загинули в бункері повстанці “Сірий”, “Яр”, “Муха”. На початку цього року ми відновили та відкрили криївку. Це перший фестиваль, присвячений цим повстанцям. Організовуємо його, щоб криївка мала якийсь рух, життя. Митці, письменники можуть звернутися до організатора Геннадія Романюка і зробити свою презентацію чи виступ. Запрошуємо виконавців, у творчості яких є патріотична тематика.

Плануємо, що в майбутньому там виступатимуть відомі українські гурти, можливо, нові таланти, місцеві чи з інших регіонів”, — розповідає ведуча фестивалю Ольга Баранецька.

З Коломиї буде автобус, відправлення — о 14:00 від церкви св. Йосафата (дитячої).

Журналістка: Тетяна Грабна

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери