ГЛУЗД

Школу кравецтва відкрили за сприяння міської влади Івано-Франківська і Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Центру освітніх інновацій.

“Оскільки був великий запит від батьків і дітей щодо кравецької справи, перукарської справи, то ми подумали, що було би гарно організувати Школу дизайну тут, у Центрі професійно-технічної освіти № 1. Є надзвичайно хороше обладнання для цього, адже в нас є такий гурток, в нас є студія дизайну в центрі. Але скажімо так, ми вже свій ресурс вичерпали, діти дуже талановиті і їм потрібна більш професійна підтримка. І не тільки профорієнтації, а набуття тих практичних навиків саме в школі є дуже необхідно. Тому ми звернулися до адміністрації цього закладу саме з таким проханням, щоб організувати спільну справу, адже ми з ними співпрацюємо з перших днів війни і бачили наскільки це робиться з особливою любов’ю, з високим професіоналізмом”, — розповідає директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок.

Підлітки, які цікавляться дизайном одягу, стали одними з перших відвідувачів цієї школи. Це хлопці і дівчата, які вчаться основ кравецької майстерності і хочуть підвищити свій рівень у цій справі. Перед екскурсією виробничими цехами дітям продемонстрували дві колекції жіночого сучасного одягу, які створили старші колеги, учні Центру професійно-технічної освіти № 1. 

“В Школу дизайну можуть потрапити діти зі шкіл міста Івано-Франківська з 7 по 11 класи. Можуть навчитися кравецької справи. В нас досить гарне, сучасне обладнання, сучасні швейні майстерні. Навчаться виконувати ручні та машинні шви. Ознайомляться з азами матеріалознавства. Тобто будуть знати структуру тканини, доцільність її використання, призначення тканини. Зможуть по закінченню нашої школи виконувати найпростіші швейні операції, виготовляти прості швейні вироби, ремонтувати одяг свій зможуть самотужки. Плануємо, щоб могли пошити собі елементарні швейні вироби: спідниця, шорти. А далі — фантазія безмежна”, — розповідає методистка навчально-практичного центру сучасних швейних технологій, керівниця Школи дизайну Людмила Бірчинська.

Діти приходитимуть після навчання на дві години один-два рази на тиждень. Групу формують від 5 до 10 учнів. Якщо буде більше охочих, то сформують дві-три групи. 

Щоб потрапити до Школи дизайну, звертайся в Центр освітніх інновацій (вул. Незалежності, 36) із заявою, додавши копію свідоцтва про народження чи ID-картку. Довідки за тел.: 050 5860 590.

Фото: відкриті джерела

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери