ГЛУЗД

У Чернівцях заслужений тренер України з важкої атлетики Михайло Мацьоха буде допомагати з реабілітацією військовослужбовців та цивільних, які постраждали під час бойових дій.

Про це повідомила Чернівецька обласна рада.

Михайло Мацьоха запропонував залучити своїх вихованців, а це спортсмени-важкоатлети, майстри спорту міжнародного класу, до допомоги в реабілітації. За його словами, вони добре знають тонкощі цього процесу, адже самі пережили травмування та проходили відновлення.

Під час зустрічі голови обласної ради Олексія Бойка, заслуженого тренера України з важкої атлетики Михайла Мацьохи, генерального директора обласної клінічної лікарні Дмитра Домбровського та заступника генерального директора з економічних питань Ігоря Рудя обговорили також можливість відкрити в обласній клінічній лікарні окреме реабілітаційне відділення.

“За десять місяців війни багато наших захисників отримали різного виду поранення і потребують якнайкращого лікування та відновлення свого здоров’я. Їх фізична реабілітація стає сьогодні надзвичайно актуальною. Тому працюємо над тим, аби запровадити відповідні відділення та центри в медичних комунальних закладах області”, — зазначив під час зустрічі Олексій Бойко.

 

Фото: Чернівецька обласна рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери