ГЛУЗД

Буває, що твої хороші ідеї не беруть до уваги, а навички ставлять під сумнів, бо тобі 14.

Саме тому в Коломиї вирішили реалізувати  проєкт “Спроможні”. 

У рамках проєкту відбудеться серія тренінгів, спрямованих на підсилення лідерських якостей та впевненості у своїх силах.

Тобі розкажуть:

  • де брати кошти на втілення стартапу;
  • про права, які необхідно знати для  втілення своїх задумів.

Навчать командної роботи та взаємопідтримки.

Усе розпочинається 12 березня, о 17:00 год.

На першому тренінгу “Навички для підприємництва” ти навчишся переконувати інших та висловлювати свою думку. У цьому тобі допоможе психологиня, тренерка-фасилітаторка з онлайн-бізнесом Соломія Зінець. 

19 березня в онлайн-режимі відбудеться розмова з юристом Михайлом Данищуком. На зустрічі ви дізнаєтеся про юридичні та публічні інструменти, за допомогою яких молодь може впливати на життя громади та на владу міста. 

Під час тижня культурного розмаїття дискутуватимете на тему “Прийняття різності молодих людей”. 

А також на скеледромі в с. Княждвір відбудеться тренінг-практикум “Розвиток лідерських навичок у молодих людей”. Він відбудеться, коли скасують обмеження локдауну.

Під час цього тренінгу ви освоїте основи скелелазіння, поліпшите фізичні здібності, поборете свої страхи, навчитеся впевнено йти до своєї мети та підкоряти вершини, долаючи перешкоди.

Зареєструватися на тренінг можна тут.

Проєкт “Спроможні” реалізує ініціативна група “Активні Коломияни” за підтримки Молодіжної організації “СТАН” в межах програми “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери