ГЛУЗД

Якщо навчальний заклад міститься на тимчасово непідконтрольній території, документ про освіту можна сформувати в “Дії”.

Мінреінтеграції повідомляє: якщо виш, який видав диплом, уже не діє, то заяву про поновлення диплома разом з пакетом документів потрібно надіслати поштою до Міністерства освіти і науки України за адресою: 01135, м. Київ, пр. Перемоги, 10 або на скриньку ez@mon.gov.ua. Зразок заяви тут.

Інформація в дублікаті відтворюватиметься на основі даних з Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Її формують від 2000 року. Якщо диплом видано раніше або інформації про нього немає в базі, то для підтвердження виш може використати його копію, архівну довідку про навчання чи виписку із журналу видачі документів. Якщо інформації про видачу диплома немає в ЄДЕБО й архіви не доступні, то наявність вищої освіти доведеться встановлювати в судовому порядку. 

Коли суд встановить юридичний факт здобуття відповідного ступеня чи рівня вищої освіти, копію цього судового рішення необхідно додати до заяви, з якою так само потрібно звернутися до Міністерства освіти і науки.

На підставі рішення суду чи офіційного листа визначений МОН України навчальний заклад має видати дублікат документа про вищу освіту.

Фото: Pexels

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери