У четвер, 22 грудня, відбудеться Х ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.
Про це пише Львівська ОВА.
«Цей рік змінив кожного з нас. Основна статутна робота молодіжних організацій була змінена та направлена на волонтерську діяльність, багато активної молоді пішло захищати нашу країну на фронт і серед них є ті, хто віддав своє життя. Саме на цей нелегкий рік припадає десятий, ювілейний “Галицький авангард”. Це знаково і ми проведемо цей час активно, в патріотичному дусі, обмінюючись досвідом прожитого року», — розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.
У програмі заходу — підбиття результатів діяльності за 2022 рік, обмін досвідом, плани на 2023 рік, патріотичні співи, неформальне спілкування і на завершення — український куліш.
Щоб узяти участь у заході, потрібно зареєструватися до 16 грудня:
- молодіжна громадська організація може делегувати не більше ніж двох представників від організації;
- реєстрацію здійснює один раз керівник громадської організації або уповноважена особа.
Фото: Canva
А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у: