ГЛУЗД

Учора, 8 січня, в Івано-Франківську розпочався ХIV Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”. 

“На відміну від попередніх років, цьогорічне святкування має інші відтінки радості. Але завдяки нашим мужнім Захисникам і Захисницям всупереч усьому продовжуємо відроджувати багатогранну духовну спадщину нашого краю. 

Допоки весь світ сприймає цю мелодію як символ затишного Різдва, ми вкотре виборюємо нашу свободу. Сьогодні звучить наша коляда, щоб показати жагу до свободи, нашу волю до життя, нашу дорогу до Перемоги. І вкотре заявити собі і всьому світу, що ми є єдина, вільна, непоборна нація українців”, — пише голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. 

“Направду дуже тяжко було вирішити, робити у цей час фестиваль чи ні. Але коляда — це молитва. А молитва творить дива. Ми сьогодні через коляду молимось і просимо за Перемогу. І в цьому слові є все. Є смуток і біль втрати наших хлопців і дівчат, є смуток від того, що люди не можуть жити у своїх рідних домівках. В цьому слові є й смуток того, що не всі родини у повному складі могли бути на Святу вечерю”, — ділиться міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Фестиваль триватиме до 14 січня.  

Фото: Світлана Онищук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери