ГЛУЗД

Троє учнів-сантехніків — Андрій Пікловський, Андрій Ярошевський та Юрій Рибак — візьмуть участь у міжнародному етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills International. Україна долучилася до руху WorldSkills ще 2016 року, однак уперше відправляє учасників на міжнародний етап змагань. Конкурс за компетенцією “Сантехніка та опалення” відбудеться 2-5 листопада в Німеччині.

WorldSkills International — це своєрідні олімпійські ігри для учнів (студентів) закладів освіти та молодих кваліфікованих робітників. Їх організовують що два роки в різних куточках світу. 

Змагання зазвичай мають три етапи: регіональний рівень, національний і міжнародний, повідомляють на сайті Міністерства освіти та науки України.

Учні навчаються у Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту і будівництва, опановують професію “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”.

“Львів’яни в певному сенсі стають першопрохідцями, і ми впевнені, що вони гідно представлять нашу країну. WorldSkills — потужний рух, до якого долучені понад 80 країн. Зараз ми маємо унікальну можливість наживо порівняти та продемонструвати навички і вміння наших учнів на світовому рівні, проаналізувати результати і визначити дії, які поліпшать якість підготовки робітників у закладах професійної освіти», — зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

WS Special Edition розпочався 7 вересня і триватиме до 26 листопада 2022 року.

Журналістка: Юлія Варчук

Фото: пресслужби Міністерства освіти та науки України

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери