ГЛУЗД

Громадська організація “Сила громади” від початку 2023 року зібрала близько 500-600 тисяч гривень на потреби бійців. Нещодавно оголосили спільний збір з благодійним фондом “Побачимось” на тепловізійний приціл та прилад нічного бачення для 10 окремої гірсько-штурмової бригади та 77 батальйону тероборони. 

ГЛУЗD поспілкувався із заступником голови громадської організації, щоб дізнатися більше. 

“Ми за кожен збір звітуємо на наших сторінках у соцмережах. Від створення організації закупляли військовим автомобілі, старлінки, оптику, дрони, амуніцію. Абсолютно різні запити отримуємо від частин. Хто звертається, тим і допомагаємо”, — розповідає заступник голови ГО “Сили громади” Тарас Герелюк.  

Волонтер каже, що запит на прилади нічного бачення не зменшується. 

“Значна частина боїв на фронті відбувається вночі, тому від можливості бачити ворога залежить життя нашого військового. Що більше таких приладів у бійців, то ефективніше вони зможуть воювати. Прилади нічного бачення доволі дорогі, тому військові не завжди  можуть собі їх купити. 

Запитів від захисників багато, а закрити збірки все тяжче. Проте потрібно розуміти, що від них залежить наша перемога. Усе, що ми плануємо, залежить від того, чи ми переможемо, тому кожна гривня — це внесок у наше майбутнє”, — ділиться Тарас.

Щоб закрити теперішню потребу бійців, необхідно 95 тисяч гривень. 

Посилання на банку тут.

Номер картки банки: 5375 4112 0577 3869.

Фото: ГО “Сила громади”

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери