ГЛУЗД

Театр «СОЛОМІЯ» і Українська енциклопедична бібліотека імені Івана ВИННИЧУКА представляють спільний мистецький проект «СЦЕНА ЛІТЕРАТУРНОГО ТЕАТРУ».

Презентація проекту та перша прем’єра відбудуться сьогодні, 11 ГРУДНЯ 2018 РОКУ о 13.00, в приміщенні Української енциклопедичної бібліотеки імені Івана ВИННИЧУКА за адресою: м. Коломия, вул. Шкрумеляка, 13а.

А тепер – розкриємо таємницю, – йдеться на сторінці театру у Facebook. – «Сцена літературного театру» розпочинає свою діяльність сценічними читаннями п’єси відомого коломийського журналіста, поета, письменника, театрознавця, друга театру «Соломія» Андрія МАЛАЩУКА «ТОЙ, ЩО ХОВАЄТЬСЯ» (драматичний етюд у жанрі абсурду).

Проза Андрія Малащука екзистенційно смілива й водночас беззахисна. Вона тяжіє до рентгеноскопії свідомості людини, впертого відшукування нових і додаткових смислів вічних тем. Його твори позбавлені фальшу та прикрас і наповнені романтичною витонченістю.

Найближчими днями у Андрія Малащука день народження і театр «Соломія» підготував для нього такий своєрідний подарунок – вперше відбудеться сценічне читання його п’єси. Сподіваємось, що ця подія викличе зацікавленість в інтелектуальної еліти нашого міста, шанувальників театрального мистецтва.

Режисер сценічного втілення – Оксана СТРИНАДЮК

В ролях – актори театру «СОЛОМІЯ»

Матеріально-технічне забезпечення проекту – Олексій ВИННИЧУК

Керівник проекту – Мар’яна КОДІНА-ІВАНОВИЧ

Словом, до зустрічі на прем’єрі – 11 грудня 2018 року о 13.00 приміщенні УЕБ ім. І. Винничука за адресою: м. Коломия, вул. Шкрумеляка, 13а.

Наші партнери