ГЛУЗД

Буковинські студенти власноруч конструюють дрони, які знищують російських окупантів. Щоб допомогти втілювати в життя проєкти, необхідні для підтримки обороноздатності країни, запускають проєкт “Корпорація Дрон”.

Про це йдеться в дописі керівника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка.

“Сьогодні поспілкувався зі студентами Чернівецького політехнічного коледжу, які виготовляють скиди для боєприпасів, дронів-камікадзе, дронів-розвідників, павербанки та інші речі, які необхідні військовим на передовій. У закладі кажуть, війна для них розпочалася 2014 — відтоді допомагають війську, мають десятки подяк від різних військових формувань. Студенти разом з викладачами сконструювали 3D принтери, які також використовують для роботи”, — пише Руслан Запаранюк.

Загалом відправили на передову 120 систем скидання для дронів, 1000 хвостовиків до систем скидання для дронів, 5 прототипів дронів-розвідників та дронів-камікадзе, 70 павербанків, 200 ліхтариків. Усе це виготовили або модернізували під кожен унікальний запит військових.

«Ця допомога є надзвичайно потрібною нашим військовим. Загалом освітянська спільнота є однією з найбільш активних у волонтерстві. Ми маємо чимало волонтерських центрів закладів освіти, які займаються специфічними напрямами: розробкою програмного продукту для військових, виготовленням дронів, шевронів, аптечок, протитанкових їжаків, підготовкою операторів БПЛА тощо. Для того, щоб акумулювати ці напрацювання, запускаємо проєкт “Корпорація Дрон”».

Фото: Чернівецька обласна державна адміністрація

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери