ГЛУЗД

 Незабаром розпочинається наймасштабніша та найважливіша акція БФ “Карітас Коломия” – “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”.

Нашому фонду необхідні чудо-ангели, які зможуть допомогти отримати знедоленим діткам такий очікуваний подарунок.

Волонтер не лише дає, а ще й отримує. Тому залишимо тут ТОП-6 причин, чому варто долучитися до волонтерської діяльності. Розповідаємо, що ви отримаєте взамін:

 

1. Робота в команді

Звісно, навчаючись у школі, коледжі чи університеті, ти вже в команді! Разом з однолітками працюєте задля свого розвитку і над вдосконаленням своєї особистості. Та коли ви командно працюєте для допомоги іншим – це щось! У вас є неабияка мета! Тоді людина почувається потрібною, бо все, що вона робить, дійсно є важливим.

У волонтерській команді кожен є частиною одного механізму, і спільний результат значно яскравіший!

 

2. Соціальний розвиток

Ось ти – школяр/студент… Та як тільки ти потрапив до волонтерської родини, стаєш ще й громадським діячем! Тут збільшується кількість знайомих, друзів, і набутий  тобою досвід може бути корисними для інших. Завдяки цьому ти можеш стати лідером думки у цьому середовищі.

 

3.  Особистісний розвиток

Ти дізнаєшся про життя інших, їхні проблеми та розшириш кут бачення: побачиш потреби людей, які потрапили у скрутне становище, життя хворих та літніх осіб, дозвілля молоді з інвалідністю…

Як це вплине на тебе? Дослідження певних життєвих ситуацій різко змінює світогляд. Раніше я не могла навіть уявити, що зробити щасливішими людей – просто, іноді достатньо звичайної розмови чи допомоги в побуті. 

Тож коли стаєш ближче хоч на крок до допомоги іншим, переосмислюєш цінності. Ти змінюєшся як особистість, стаєш більш зрілим. Допомагаючи іншим, відчуваєш значимість, а від цього збільшується серце.

 

4. Виявлення лідерських рис

Це найцікавіше! А раптом ти лідер?! Не наважувався раніше ухвалювати рішення за цілу команду? Надихати, генерувати ідеї та живити всіх своєю енергією! Це твій шанс! Часом як тільки потрапляєш у нове оточення, буває трохи ніяково й відчуваєш дискомфорт, а іноді все зовсім навпаки, адже ти серед однодумців і завжди можеш розраховувати на допомогу та проявити свій потенціал! 

 

5. Досвід

Усе, що ми робимо в житті, – робимо для себе, коли ти волонтер, також робиш це для себе, тільки з більшою користю для довколишніх. Це змога бути кращим для себе. Щоразу ти робиш щось неоціненне, що може змінити тебе! Це неоціненне і є досвід)

 

6. Змога працевлаштуватись

Так-так, тобі не здалося. Звісно, бути добровільним помічником не завжди легко, але, долаючи перешкоди, ти розвиваєшся і стаєш помітним для інших. Твої дії завжди залишать слід у серцях тих, які потребують, та можуть вразити людей поряд. І, як ти вже здогадався, ті інші можуть бути майбутніми роботодавцями. 

Долучитися до дружньої сім’ї волонтерів можна, заповнивши анкету

Додаткова інформація за номером: +380 63 346 1700

Вік, стать та професія не має жодного значення, ангелом бути просто, ним може стати будь-хто!

Координаторка волонтерів БФ “Карітас Коломия”  Олена Бойцан.

 

Отримувати сповіщення із новими матеріалами можна у нашому Telegram-каналі. Підписуйтеся і будьте в темі)

 

Наші партнери