ГЛУЗД

Центр надання соціальних послуг “Довір’я” в Бурштині — це місце, де люди з інвалідністю отримують необхідну фізичну та психологічну реабілітацію, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

“В області приділяють велику увагу людям з особливими потребами. На сьогодні є понад двадцять тисяч осіб з інвалідністю, з них сім тисяч — це дітки. 317 батьків, які виховують дітей з інвалідністю, подали заявки на їх реабілітацію. Переконана, що такі сім’ї повинні активно звертатися у структурні підрозділи соціальної політики та соціальних працівників територіальних громад, щоби дітей направляли  на необхідну навчально-психологічну реабілітацію”, — розповіла заступниця голови Івано-Франківської ОДА Людмила Сірко.

Навчання в центрі надання соціальних послуг “Довір’я” дає змогу людям віком від 8 до 35 років з особливостями фізичного та інтелектуального розвитку отримати необхідну фахову реабілітаційну допомогу, виявити здібності, побутові і соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в суспільні процеси.

У навчально-реабілітаційному центрі здійснили необхідний зовнішній та внутрішній ремонт будівлі, облаштували терасу, сенсорну кімнату, інклюзивний дитячий майданчик, встановили сухий басейн. Також центр забезпечено необхідним інклюзивним обладнанням.  

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери