ГЛУЗД

У Чернівцях відкрили модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб, у якому зможе проживати понад двісті осіб, повідомляє Чернівецька ОВА.

“Будівництво  модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб стало можливим завдяки нашим європейським партнерам. Дякуємо представникам Європейського Союзу та Федеральному уряду Німеччини, товариству міжнародного співробітництва GIZ за фінансування і втілення проєкту. Тут уже проживає 61 особа. Це люди з Луганщини, Донеччини, Запорізької, Херсонської та інших областей, які постраждали від воєнних дій. Люди матимуть  тимчасову домівку з побутовими зручностями, інфраструктурою поруч. Працюємо над тим, щоб Буковина і Чернівці зокрема стали для них справжнім домом”, — зазначив під час відкриття очільник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Модульне містечко збудували на 225 осіб з облаштуванням адмінкорпусу та дитячого майданчика. Дві третини модулів запроєктовано для проживання сімей. Всі інші будиночки призначені для індивідуального проживання. Загалом встановлено дев’ять модульних блоків: 8 будинків сімейного типу та адмінприміщення.

Фото: Чернівецька ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери