ГЛУЗД

Центр “Розвиток КСВ” оголосив open call для українських громад, які бажають долучитися до створення мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць — Ukrainian Women Entepreneurs Hub (UWE Hub).

Про це повідомила Чернівецька міська рада.

Після декількох етапів відбору обрали чотири громади, у яких уже навесні 2023-го створять перші офлайн-хаби для жінок-підприємиць. Партнер ініціативи — GlobalGiving. Партнери навчальної програми з підприємництва — Посольство Королівства Нідерланди в Україні та глобальний рух Buzz Women.  

Офлайн UWE Hub — це простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів зростання для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи. Також це дружній до дітей простір з інтерактивною залою. Ідея відкриття жіночих хабів виникла із сильного бажання об’єднати та підтримати українських жінок-підприємиць по Україні та світу і створити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на життя міста та країни.

“Жіноче економічне уповноваження та підприємництво — це фундамент, на якому розвиватиметься економіка України як зараз, так і в процесі відбудови. Саме тому і виникла ідея Програми UWE Hub — як відповідь на війну та потребу допомоги жінкам, які стали переселенками або біженками. За цей рік ми плануємо навчити 10 000 жінок підприємництву та відкрити 7 хабів в Україні, та ведемо перемовини за кордоном”, — каже голова правління ГО Центр “Розвиток КСВ”, засновниця Програми UWE Hub Марина Саприкіна.

На Конкурс з відкриття UWE Hub офлайн подано 124 заявки, з яких за результатами відбору та інтерв’ю обрали 4 громади: Бровари (Київська обл.), смт Гоща (Рівненська обл.), Івано-Франківськ та Чернівці.

“Створення офлайн хабу стане чудовим стимулом для розвитку жіночої бізнес-спільноти та підтримки мешканок громади, які вже ведуть підприємницьку діяльність або лише прагнуть започаткувати власну справу. Завдяки відкриттю хабу ми зможемо також ефективно відрефлексувати на запити релокованих підприємиць та жінок ВПО”, — говорить директор Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Сергій Бостан.

В офлайн-хабах буде: ексклюзивна тренінгова програма з підприємництва UWE Hub, робота з менторами, психологічна підтримка, воркшопи, відкриті події та нетворкінг. Жінки, які мають дітей, зможуть залишити їх у дитячій кімнаті хабу. Також UWE Hub має плани навчати жінок у населених пунктах, що поряд, зокрема і в сільській місцевості.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери