ГЛУЗД

У рамках програми “Мріємо та діємо” від 18 до 26 вересня в Долині триватиме волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР).

БУР — це волонтерський рух української молоді, який організовує будівничі табори в невеликих містах чи селах України та залучає молодь з усієї країни до волонтерства. 

У Долині волонтери допомагатимуть двом родинам, які цього потребують, з ремонтом у їхніх будинках. Одній з родин команда майстрів та волонтерів зробить косметичний ремонт кімнати, іншій — ремонт кухні. Також під час табору буде створено мурал на фасаді будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 4.

Долучитись до табору можуть і місцеві мешканці, сконтактувавши з координатором: Володимир Най —  066 830 62 07.


Упродовж вересня-жовтня відбудеться ще 12 БУР-таборів, до яких може долучитися молодь з різних куточків України, заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru.

Волонтерами можуть стати ЛИШЕ ті, хто досягнув 16 років (до 18 — за письмовим дозволом батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори відбуваються відповідно до профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Від 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, які цього потребують.

Волонтерські табори БУРу організовано за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яку впроваджують за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконує IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Людино з Глуздом, допоможи нам стати кращими — заповни анкету!

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери