ГЛУЗД

У рамках проєкту “RIDNI: Об’єднання та взаємодопомога місцевих та переміщених виробників крафтової продукції” 18 листопада, на вулиці Вітовського, відбудеться перший крафтовий ярмарок.

Мешканцям та гостям міста представлять понад 20 місцевих і релокованих виробництв. Це гарна нагода більше дізнатися про людей, які переїхали на Прикарпаття, та спробувати щось нове. 

“Проєкт покликаний допомогти малим виробникам і забезпечити продовольчу безпеку держави. Наш проєкт має багато напрямків. Ми проведемо серію крафтових ярмарків, запускаємо інтернет-магазин крафтової продукції, також проведемо кілька тренінгів для підприємців. Також ми сприяємо, щоб виробники об’єднувалися і кооперувалися. Це важливо для релокованих бізнесів, щоб вони знайшли свою нішу тут”, — каже Ірина Фіщук, координаторка проєкту.

Про наступні ярмарки в Івано-Франківську оголосять згодом, а 20 листопада ярмарок відбудеться і у Львові.

Захід реалізують у межах проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансує та впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською й Івано-Франківською міськими радами та ОВА.

 Щоб взяти участь як виробник потрібно зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/3UxJDLc

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери