ГЛУЗД

27–29 січня в Каїрі відбувся перший етап Прем’єр Ліги WKF сезону 2023. Українські спортсмени вибороли три золоті та одну бронзову нагороди, повідомляє Українська федерація карате.

Змагання, які зібрали 382 атлети з 58 країн, відбулися в спорткомплексі Indoor Hall Cairo International Stadium. Україну представляло 22 спортсмени. Шість наших каратистів здобули право боротися за медалі: до золотих фіналів пробилися Анна Проценко, Олександра Шолохова та Валерій Чоботар, до бронзових фіналів — Катерина Крива, Юлія Палашевська й Анжеліка Терлюга.

Катерина Крива та Анжеліка Терлюга цього разу зупинились за крок до п’єдесталу. Львів’янка поступилась Хайме Ельхайті з Марокко (1:2), а одеситка — Марині Садиговій з Азербайджану (3:5).

29-річний Валерій Чоботар свого часу вже вигравав золото Прем’єр Ліги (2019, Рабат), але через численні травми пропустив низку стартів та погіршив свою позицію у світовому рейтингу. У Каїрі Чоботар довів, що повернувся на свій звичний рівень. У фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре (1:0).

Другий етап Прем’єр Ліги відбудеться 12–14 травня в Рабаті.

Фото: Українська федерація карате

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери