ГЛУЗД

У переддень Різдва вже вдруге в Івано-Франківську дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у Центрі соціально-психологічної реабілітації, а також діток, які тимчасово проживають у Містечку Милосердя Святого Миколая запросили на спільну святкову вечерю.  

Про подію повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Серед гостей діти не лише Івано-Франківської громади, тут також і діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з окупованих територій та з областей, де тривають активні бойові дії. На Святій вечері їх дев’ятеро. Загалом в Івано-Франківську проживає 29 дітей-сиріт ВПО. Для них, як і для їхніх прийомних батьків, така подія визначна та багата на емоції.

“Сьогодні наша сім’я перший раз на такому заході. Ми не забуваємо, кому ми повинні дякувати за це, дякуємо Богу і нашим хлопцям, що там стоять в окопах, і за сьогоднішній день. Чим наша сім’я може — ми допомагаємо. Дуже приємно, що нас запросили з дітьми на такий захід, що діти почувають себе в безпечному місці”, — розповідає мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу Оксана Заярна.

Для понад трьох десятків дітей, які живуть у прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу ця Свята вечеря є нагодою зібратись великою дружньою родиною за святковим столом. Кожна дитина в час Різдва Христового повинна відчувати тепло і сімейний затишок.

“Це добра традиція. Минулого року ми розпочали, цього року в умовах війни кількість сиріт збільшилася. Сьогодні ми хочемо показати нашу традицію, і ця така вечеря свята, яка є перед Різдвом Христовим, вона всіх нас об’єднує. І вона має показати, що всі дітки сьогодні є під опікою, під опікою церкви, під опікою міста. І ми хочемо хоча би трошки дати теплоти у цей передріздвяний час, але не тільки. Тому що насправді дуже багато заходів проводиться. Та сьогодні особливий день перед Різдвом, коли ми сідаємо за різдвяну вечерю і хочеться, щоби цей стіл був великий і з багатьма дітьми”, — каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

За українською традицією, під час Святої вечері гості та організатори заходу спільно заспівали українські колядки та помолилися за мир в Україні. 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери