ГЛУЗД

У Коломиї відбудеться Kolomiya Debate School, яка пройде 28-29 квітня на базі Коломийської гімназії. 50 учнів та студентів будуть мати можливість навчитися ефективно говорити, розвинути навички критичного та аналітичного мислення.

Kolomiya Debate School (KDS) – це ексклюзивний дводенний тренінг-інтенсив для коломийської молоді, який допоможе подолати страх публічних виступів та бути більш переконливими. Отримані від досвідчених дебатерів вміння, учасники застосують на практиці під час справжніх дебатних раундів на KDS, моделюючи засідання справжнього британського парламенту.

«Вже після тижня дебатів я помітив значні зміни у своїй манері спілкування: я почав висловлювати свою думку структурованіше, наводити більш чіткі аргументи в спорах та й позбувся страху публічних виступів. Таким чином, інші люди почали краще розуміти мою позицію й навіть частіше схилятися до неї» – ділиться враженнями Антонюк Олексій, голова Коломийського дебатного клубу.

Kolomiya Debate School орієнтована на початківців, які не мали попереднього досвіду в дебатах. До нас приїдуть вмілі тренери, які допоможуть учасникам навчитися дебатувати. Але й ті, хто уже спробував себе у цьому, зможуть покращити свої навички та взяти участь у тренінгах. Вхід вільний.

Реєстрація: https://goo.gl/KLxKrL
Дата: 28-29 квітня, 10:00
Місце проведення: Коломийська гімназія, вул. Івана Франка 19

Детальна інформація:
https://www.facebook.com/kolomiyadebate/
https://www.instagram.com/kolomiyadebate/

Контакти:
+38 (066) 23 62 633 (Олексій Антонюк, голова Коломийського дебатного клубу)

+38 (073) 40 59 607 (Катерина Венц, медіа-менеджер Коломийського дебатного клубу)

+38 (093) 82 58 960 (Ольга Вітенко, заступник голови Коломийського дебатного клубу)

Наші партнери