ГЛУЗД

У Коломиї розпочався дуже театральний тиждень. Із початком Всеукраїнського театрального фестивалю “Коломийські представлення” містом ширяться квитки світло-коричневого кольору із казковим сонцем, який є емблемою нашого театру. Всі розмови зводяться до питань: “Квитки вже придбали?”, “Яку із постановок відвідаєш?”, “Який із представлених театрів тобі найбільше до душі?”

Словом, місто завмерло у  театральному настрої і тільки предстставники ЗМІ, як завжди, знають трішки більше, бо відвідали прес-конференцію.

Отож, ми дізнавалися чим унікальний X, ювілейний фестиваль “Коломийських представлень”, які трупи відвідають наше затишне містечко та чим цього разу здивують глядачів. Вже готові з вами поділитися цією інформацією:

“Коломийські представлення” цьогоріч вперше за історію представлять аж 17 постановок.

Вперше участь у фестивалі візьме народний український театр з Риги.

Режисерка театру Марія Семенова розповіла про діяльність їх театру та чому їм важливо було відвідати “Коломийські представлення”:

“Головним критерієм вашого фестивалю – це любов до вас.

Ця любов живе ще від тієї миті, коли ми дізналися, що нас запросили на цей фестиваль, у серце Карпат.

Започаткувалися ми 8 років тому. Стимулом послугувала любов до  України, любимо українське слово. У Латвії багато гарних хорів, але там немає українського слова. Ми стали цим словом. За ці роки поставили та зіграли, з вашого погляду, мало вистав, а для нас це багато. Люди, які грають у нашому театрі,  у повсякденному житті працюють за різними спеціальними. Театр творимо на ентузіазмі, без жодної копійки. ”, – ділиться пані Марія.

Коломийський театр ім. І. Озаркевича цьогоріч презентує аж дві прем’єри, що теж є фестивальним рекордом. Серед них драма “Камінний хрест”, яка буде заключною та дитяча вистава “Пастка для орла”.

Вперше на коломийській сцені глядачі побачать український драматичний театр з Дніпра.

Серед постановок драми, комедії, думи, мюзикли – словом, постановки усіх можливих жанрів.

Додаємо до тексту афішу фестивалю:

Огляд постановок за посиланням.

Наші партнери