ГЛУЗД
У середу, 4 квітня, в Коломиї зловили та одразу упустили шахрая. Чоловік за легендою привіз з Авдіївки тіло загиблого та ще одного важкого пораненого з травматичною ампутацією.

Він був начебто із 72 бригади. Командир дав йому санітарну машину для перевезення до Франківська пораненого та загиблого товаришів. Хоча транспорту насправді не було. Про це написав на сторінці у соцмережі голова ГО “Обласна спілка учасників АТО” Андрій Долик (Східний Вовк), – пише Репортер.

“Та будьте розумними! Війна п’ятий рік! Як можна вестися на подібні казки?!, – пише Долик. – Є певна процедура, згідно якою фіксуються усі поранення, смерті і все пов’язане з похоронами, транспортуванням. Ми знаємо яка частина де воює, яка на ППД. Є люди, які в тісній співпраці з військкоматами, командирами цим займаються! Давно нема хаосу в цій сфері, лиш наглі аферюги користуються наївністю наших людей та роблять бабло! Чому саме перед Великоднем і саме на Західній частині нашої країни таке сталося? Певно лиш нас народ готовий ще таку дурню «хавати»!”

За словами Долика, засвітився аферист (називався «Санітар») в декількох районах області. Засікли в Коломиї.

“Оскільки він утік, запідозривши викриття, то «випливе» ще десь. «Легенда» буде іншою але схожою, швидше за все по селах чи маленьких містах”, – написав Східний Вовк.

Долик оприлюднив дані, які шахрай показує: паспорт на ім’я Павлишина Генадія Анатолійовича 04.09.1973 р. н., серія ВО 588979, зареєстрований в м. Хуст, вул. Пирогова, 23. Аферист має при собі ще посвідчення УБД. Достовірність документів перевірити не вдалося. Чоловік був одягнутий у форму.

“Діє він професійно і шукає священиків-капеланів та розказує історію, що доставив “200” і важкого “300”, який нібито підірвався на розтяжці в Авдіївці (відірвало ліву руку і стопу). І хоче матеріальну допомогу. Засвітився цей аферист також у с. Королівка та м. Городенка”.

Наші партнери