ГЛУЗД

У Коломиї зародився новий футбольний клуб “Варатик”. Так називається найбільша вершина Коломийського району, яка знаходиться у с. Марківці, звідси походить і назва. Основна мета клубу – розвиток дитячо-юнацького футболу у нашому регіоні.  

«У нас є унікальна система підготовки, амбіції та завдяки регіону, який багатий на таланти, ми плануємо готувати футболістів до професійних клубів», – розповідає співзасновник та керівник ФК Варатик Юрій Островський.

Офіційно зареєстрували клуб  1 жовтня, але тренування проходять вже близько року. “Чому ми розпочали все це? Найперше – тренерські кадри, які вже показують результати, – це Андрій Олійник, Володимир Корнута та Михайло Кулик. У “Варатику” ми робимо все для того, щоб футбол для дитини став професією, але не забуваємо, що ми працюємо з дітьми, тому плануємо тренування, щоб вони були як ефективні, так і цікаві, наша ціль – виховати професійних конкурентоспроможних гравців», – розповідає Юрій Островський.
 На сьогодні тренується близько 80-ти дітей, з яких сформували 3 групи: 6 -10 років, 10-14, 14-16. Четверта (найстарша), де тренуються діти віком від 17 до 19 років – формується. Тренери планують підготувати учасників старшої команди до Всеукраїнського Чемпіонату U19, який стартує наступної осені.

Залишається відкритим питання місць для тренувань. Наразі тренери займаються з дітьми у спортивних залах ЗОШ №4, Природничо-математичного ліцею. На майбутнє ФК Варатик хотів би мати власну базу з штучним полем розміром 60 м на 40 м. Сподіваються долучитись до державної програми будівництва штучних полів. Попереду чималий пласт роботи, вся тренерська команда і вихованці теж добре знають, що для відповідного рівня гри, впізнаваності та перемог потрібен час,  праця та індивідуальні якості кожного футболіста, але, незважаючи на це, всі готові до наполегливих тренувань.

У “Варатик” приймають всіх охочих віком від 6 до 12 років. 

«Варатик – це відчуття вершин і сили, розуму та витривалості, злагодженості духу, створеного в команді. Це аксіома про те, що кожна гра, пройдена з м’ячем у серці – приречена на перемогу!», – завершує розповідь про “Варатик” Юрій Островський.

 Зареєструватись на пробне тренування можна на сторінці команди у Facebook.

Фото Оксани Санагурської

Наші партнери