ГЛУЗД

Два місяці тому на просторах інтернету у відкритому доступі з’явився новий додаток про пернатих із назвою “Птахи України”. Створила його коломиянка Христина Троць

За допомогою мобільної програми користувачі можуть ідентифікувати побачених пернатих, прослухати їхній спів, а також ознайомитися із інформацією про кожного птаха.

Від моменту створення «Птахи України» завантажило більше тисячі користувачів. За цей час у каталозі Google Play програма отримала близько півсотні оцінок, всі вони максимальні – 5 зірок.

Каталог птахів оцінили не тільки орнітологи: інформацію про нього на своїх сторінках у Facebook публікували Міністерство екології та природних ресурсів України та Міністерство освіти і науки України.

У зимовий період актуальним стає питання підгодівлі птахів, не всі вони можуть пережити люті морози, знайти собі їжу у достатньому об’ємі. Ось тут і стане у нагоді мобільний додаток. З ним можна буде визначити, які саме птахи прилітають до вашої годівниці.

Птахи України – орнітологічний визначник з фото, описами та звуками птахів, в якому вміщено 428 видів сучасної орнітофауни України (усі птахи зареєстровані в Україні). Фотографії, описи, звуки, а також поділ на категорії дають вам можливість швидко та точно визначити будь-який вид.

Додаток повністю безкоштовний і не містить реклами. Завантажити його можна за посиланням в Google Play.

Наші партнери