ГЛУЗД

“Тренди Локального Бізнесу” – форум для підприємців, який спрямований на покращення знань та розвитку бізнес-середовища в першу чергу Коломиї. Захід відбувається вдруге, його засновниками та ідейниками є члени Коломийської Асоціації Підприємців.

“Такий форум є чудовим прикладом розвитку підприємництва.

“Тренди локального бізнесу” розповідає про діяльність нашої асоціації, її цілі та методи роботи. Підприємці, яким це цікаво, які вбачають у цьому якусь спорідненість, підтримують наші цінності та методи роботи, можуть до нас долучатися.

“Тренди Локального Бізнесу” – це хороша можливість побачити, як працює асоціація”, – розповідає голова “Коломийської Асоціації Підприємців”, бізнесмен Віталій Лазарович.

Модератором форуму буде підприємець та колишній голова Коломийської Асоціації Підприємців Володимир Білоус.

Він має досвід в організації минулорічного форуму, і цьогоріч члени асоціації залишили за ним роль модератора.

“Особливістю цьогорічного форуму є масштабність. Він збирає вдвічі більше людей. Великим досягненням є те, що у Коломиї більше сотні людей, які розуміють цінність цього форуму і готові  платити за це гроші.

Попереднього року, мені здається, багато хто не готовий був платити кошти за якісний контент та організацію бізнес-форуму. Це показує те, що люди готові до того факту: якісний контент коштує гроші”, – розповідає модератор Володимир Білоус.

“Форум “Тренди локального бізнесу” – це перший бізнес-форум такого рівня, котрий проводиться в Коломиї. Його основні цілі – підняти рівень місцевих підприємців та познайомити їх між собою.

“Всі спікери – висококваліфіковані спеціалісти з великим стажем. Це Катерина Балановська, генеральний директор Visotsky Consulting Kiev, це Павло Рижій – менеджер з інновацій “Філіп Моріс Україна”, це Андрій Сисоєв – справжній топ-експерт у фінансовій сфері, а також всім відомий маркетолог Роман Гавриш”, – каже координатор форуму “Тренди Локального Бізнесу” Михайло Данищук.

Окрім нових спікерів та тем учасників чекає спеціально організований нетворкінг. 

Попередній  форум був організований за кошти Коломийської Асоціації Підприємців, а цьогорічний – за кошт самих учасників. Ціна відображає собівартість цього форуму.

За словами організаторів, це найочікуваніша бізнес-подія року, тому, якщо ви підприємець, чи мрієте ним стати –  не пропустіть.

P. S. Інсайдерська інформація – залишилося 12 квитків. Придбати їх можна за номером 099 470 43 23.

Наші партнери