ГЛУЗД

На Прикарпатті відбулося відкриття мотосезону. Організаторами стало об’єднання  “MFC West Riders“. Сюди входять 14 мотоциклістів, всі вони  вистроїлися у ряд навпроти Писанки, демонструючи різноманітні трюки, пише Глузд.

Організації вже 3 роки, кожного разу відкриття сезону відбувається приблизно у один і той же період. Заснували її в Отинії, потрапити у закриту групу байкерів важко але реально, для цього охочий має бути власником мотоцикла, а ще, за його присутність у клубі голосують. Залишаються тільки ті, за котрих проголосувала загальна більшість. Кожен із членів команди має кличку.

 

Дядя Вова, таку кличку має президент – Володимир Дутчак, розповідає, що любов до байків – то сімейне, сам він за цю справу взявся більше, ніж 45 років тому.

Василь Гаврилюк займається мотоспортом вже 5 років, 2 з яких провів у клубі. Хлопець каже, що цей вид відпочинку надто небезпечний, але, тим не менш, цікавий:

“Зараз просинаємося після зими, і наші “звірі” просинаються”.

У Отинії, де був заснований клуб байкерів, священнослужителі благословили учасників команди на щасливий сезон. До столиці Покуття хлопці приїхали, щоб вважати сезон офіційно відкритим.

 

Наші партнери