ГЛУЗД

У Коломиї відбувається  Kolomiya Debate School. Впродов двох  днів всі охочі освоюють дебатну практику від досвідчених тренерів. Всього, впродовж вихідних має відбутися чотири тренінги, чотири відбіркові раунди та фінал.

“Дебатна школа в Коломиї – це великий поступ для дебатів в рамках Івано-Франківського обласного осередку, що в цілому позитивно відображається на дебатах Всеукраїнського рівня, – каже віце-президент ФДУ (Федерація Дебатів України) Ростислав Барабаш. – Учасники школи зацікавилися тренінгами та дебатними технологіями. Ця технологія може стати хорошим початком для конкурентоспроможності на ринку праці та під час здобуття вищої освіти. Коломийський дебатний клуб зробив багато для розвитку дебатів у своєму регіоні і ми маємо надію, що в майбутньому дебатери з Коломиї здобуватимуть перемоги на Всеукраїнському та Міжнародних рівнях”. 

Координує Kolomiya Debate School гімназист Олексій Антонюк.

“Дебати в Коломиї запустилися трішки більше року тому. Зустрівши на дорозі багато успіхів і невдач, зараз ми зробили важливий крок у розвитку дебатного руху Коломиї – організація Kolomiya Debate School. Чому ми цим займаємося? Хочемо розвивати молодь України, адже вважаємо, що вона є ключовим елементом розвитку держави”, – зазначив Олексій..

Наші партнери