ГЛУЗД

«UkrGallery» –   новий шоу-рум української моди, який пропонує одяг, взуття та аксесуари тільки українського виробництва одночасно тридцяти брендів. Це новий формат бутика одягу, основною ідеєю якого є знайомство людей з різними брендами українського одягу та взуття, стилістикою та колекціями. Є можливість замовити будь-який образ з колекції відомого дизайнера та навіть подіуму. Також бажаючі можуть приміряти наряди з асортименту  шоу-руму і одразу купити, або ж замовити річ вибраного бренда за своїм розміром чи допрацьовану модель на власний розсуд. Також є унікальні моделі одягу, котрі не мають аналогів.

      Зараз у шоу-румі зібраний асортимент тридцяти українських дизайнерів, який буде розширюватися. Товар розрахований на різних покупців, тому кожен може підібрати для себе комфортну за формою, типом тканини та ціною річ.

 «Основною місією «UkrGallery» є просування одягу українського виробництва всередині нашої країни, – розповідає фундатор шоу-руму Ірина Гладуняк. – Якість українського одягу нічим не поступається, а частіше навіть краща від багатьох європейських брендів. Тому, мені дуже хочеться, щоб коломияни в цьому переконалися. Всі нові колекції, представлених у нас брендів, наповнені моделями з урахуванням останніх модних трендів, і я впевнена, що покупці будуть здивовані рівнем якості і крою одягу, зробленого в Україні. Бути одягненою в  made in Ukraine сьогодні модно».

Детально познайомитися з брендами та асортиментом можна в інстаграмі @ukr_gallery

Адреса шоу-руму: м. Коломия, вул. Валова, 29 (ТК «Галицький дім» 2 поверх)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші партнери