ГЛУЗД

У львівській лікарні св. Миколая запрацювала перша в Україні дитяча кімната ментального здоров’я, у якій маленькі пацієнти можуть отримати позитивні емоції.

У лікарні святого Миколая запрацювала перша в Україні дитяча кімната ментального здоров’я. Це простір, де маленькі пацієнти можуть відпочивати, займатися арттерапією та іншими корисними активностями.

Кімната з’явилася в закладі завдяки організації Ukrainian American Cultural Club of Houston, Liberty Ukraine Foundation, ГО “Принцип Свідомості”/NGO “Principle of consciousness” та її президенту Роману Лобаю.

“Така кімната має бути в кожному медичному закладі. Це — кімната гарного настрою і вона має таке ж значення, як і палати, де лікують захворювання. Наші арттерапевтки допомагатимуть долати переживання і стрес, а ще — набиратись сил діткам, які перебувають на лікуванні”, — зазначив президент ГО “Принцип Свідомості” Роман Лобай.

Тут є зручні крісла-груші, ноутбуки, кіноекран та проектор для комфортного перегляду мультфільмів. А ще набори олівців та фарб, пензлики та магнітні дошки для малювання.

“Щотижня ми лікуємо близько пів тисячі дітей і частина з них проходить тривале лікування. В цій багатофункціональній кімнаті вони можуть відокремитися від лікарняного простору та отримати більше позитивних емоцій і мотивацію для одужання”, — каже Зоряна Іванюк, медична директорка лікарні святого Миколая.

 

Фото: Лікарня святого Миколая

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

Наші партнери