ГЛУЗД

3 червня у Львові, в Urban Camp Lviv, відбудеться перший Фестиваль вуличних культур. Подію присвячено відкриттю нового центру соціалізації внутрішньо переміщених українців у Львові, який також займатиметься розвитком та популяризацією вуличних культур.

Про це повідомила Львівська міська рада

Організатори заходу — засновники кемпу, платформа з просування вуличних культур ГО “Street Culture” та мережа молодіжних просторів “ТВОРИ!”

Мета фестивалю — об’єднати мешканців кемпу, внутрішньо переміщених осіб, львів’ян і гостей міста навколо комʼюніті Urban Camp. Надалі схожі події мають сприяти популяризації вуличних культур у місті, а також прискорювати соціалізацію тих, хто мусив покинути свій дім через війну.

У програмі фестивалю:

  • майстер-класи з диджеїнгу, брейкінгу, графіті, хіп-хопу;
  • турніри з панна-футболу та стритболу;
  • батли з вуличних культур;
  • благодійна хіп-хоп-вечірка на честь відкриття Urban Camp та 50-річчя хіп-хоп-культури у світі;
  • нетворкінг.


Усі гості матимуть змогу особисто поспілкуватися з професійними атлетами й дізнатися більше про різні стилі вуличних культур. Крім того, під час фестивалю можна буде взяти участь у майстер-класах і батлах, ознайомитися з подальшим планом розвитку центру Urban Camp Lviv як частини просторів “ТВОРИ!”, подивитися виставку концепції майбутніх змін кемпу.

Вхід — вільний.

Адреса: вул. Ряшівська, 2.

Фестиваль триватиме від 12:00 до 21:00 3 червня.

Фото: Львівська міська рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери