ГЛУЗД

Цей літературний захід традиційно згуртував літераторів, які в різні роки захищали Україну від російських агресорів, а також волонтерів, журналістів, громадських активістів з військовим минулим. Усіх, чия творчість розповідає читачам про звитяги наших воїнів та подвиг українців у боротьбі із загарбниками.

Цього року до участі у форумі змогли долучитися не всі літератори, які мали таке бажання. Значна частина майстрів слова прозового та поетичного напрямів зараз боронять Україну. Втім, цього року до літературного зібрання на військову тематику у Львові долучилася низка авторів, які дебютували лише 20222023 років, — загалом близько 20 осіб.

Програму V Всеукраїнського форуму військових письменників скоротили, однак традиційні літературні “десанти”, коли автори виїжджають у заклади культури області та зустрічаються із читацькою аудиторією, зберегли. Зокрема, учасники форуму презентуватимуть свою творчість у низці закладів культури Львова та громад області: у Миколаєві, Стрию, Бориславі, Червонограді, Моршині, Бузьку, Трускавці, Жидачеві, Новому Роздолі, Радехові, Красному, Добротворі тощо, повідомляє АрміяІнформ.

Урочисте відкриття заходу відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука.

Фото: Микола Блонар

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери