ГЛУЗД

16-17 грудня у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль архітектури та мистецтв “ВЕЖА+”. Гостей заходу очікує чимало лекцій, дискусій, екскурсій, а також архітектурний ярмарок та фотовиставка. 

Про це повідомляє Львівська ОВА. 

«У березні-квітні ми ще не знали, як розгортатимуться події на фронті, і, відповідно, не могли планувати захід такого масштабу. Подію відклали. Але після того, як успішно був організований виставковий проєкт “Музи не мовчать”, а також святкування 500-ліття Порохової вежі — події, які в тій чи іншій мірі давали можливість архітекторам спілкуватися і мріяти про те, як виглядатиме Україна після перемоги, ми зрозуміли, що запит на спілкування дуже великий», — розповідає член обласної спілки архітекторів, співорганізатор фестивалю Богдан Гой.

За його словами, на фестивалі будуть архітектори, художники та дизайнери не тільки з багатьох міст України, а й з-за кордону. 

«Хочу підкреслити, що навіть наші закордонні гості будуть присутні наживо. А це і Мартен Дюплантьє — керівник об’єднання архітекторів та рієлторів Франції, і Александр Яніцький, в якого ми гостювали з виставкою “Мир і війна” у Кракові осінню, і Йохан Зердун — архітектурний фотограф, що має ідею зробити фотосесію “Україна в час війни”», — додає Богдан Гой.

Фестиваль триватиме 16-17 грудня. Більшість подій безкоштовні і відбудуться в креативному просторі “KIVSH”. Участь в екскурсіях можлива за умови реєстрації, яку здійснюватимуть першого дня заходу. 

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери