ГЛУЗД

Щовівторка, о 16.00, у Стрийському парку Львова відбуваються безкоштовні заняття зі скандинавської ходьби. Це популярний у Європі вид спорту, що підходить для широкого кола людей. 

Організовує тренування Львівський обласний центр “Спорт для всіх”. Охочих чекають на вулиці Самчука, 14, поблизу корпусу кафедри фізичної культури “Львівської Політехніки”. 

Щоб займатися скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. “Спорт для всіх” на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати.

“Серію таких тренувань центр уже проводив кілька разів навесні та влітку. Заняття просто неба збирали щонайменше 20 людей кожного разу. Серед тих, хто бажає тренуватись, є як ті, хто вже давно знайомий із цим видом спорту, так і ті, хто лише нещодавно про нього дізнався”, — повідомляє Львівська ОВА.  

Заняття безкоштовні, їх проводить професійна тренерка Оксана Заліско — віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв’язків. Позаторік спортсменка перемогла на Кубку світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Оксана Заліско також часто бере участь у міжнародних змаганнях зі скандинавської ходьби. 

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери