ГЛУЗД

У річницю широкомасштабного вторгнення росії в Україну Львів закликав спортивну спільноту всього світу не допускати російських та білоруських спортсменів на Олімпійські ігри 2024 у Парижі. В одному зі спортивних залів міста організували перформанс “Вбивцям не місце на Олімпійських іграх”

Про це розповіли у Львівській міській раді. 

У межах перформансу відбулась виставка зображень загиблих спортсменів-захисників. Також показали спортивний інвентар, який не повезуть на Олімпійські ігри в Парижі, бо їх власники зараз боронять кордони України і не мають змоги готуватись до спортивних змагань.

«Сьогодні минає 365 днів, як росія почала жорстку війну. Нам давали дні, тижні. Сьогодні експерти говорять: “А коли розвалиться росія?”. Ця країна, яка розвалюється сьогодні, вона робить дуже велику біду. Мало хто сьогодні у світі знає, але тільки під час війни загинуло 220 професійних спортсменів, 8 з них — це є наші мешканці, нашої Львівської області. Ви бачите тут їхні портрети. Станом на сьогодні 320 спортивних об’єктів в Україні знищено, зруйновано. Близько 400 наших спортсменів зараз беруть участь у захисті нашої держави на передовій.

Про яку участь росіян в Олімпійських іграх може йти мова? Олімпіада — це мир. Вони маскуються під різними прапорами, вони хочуть мати білий прапор. Спочатку білий прапор над кремлем, а потім — поговоримо. Ніякої участі росіян в Олімпійських іграх», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Важливою частиною події було відеозвернення Георгія Іваницького, майстра спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, якого включено в елітну групу затвердженого складу спортсменів-кандидатів на Олімпійські ігри в Парижі, але він не має змоги готуватись до змагань, бо захищає свою країну від агресора.

“Близько 15 років свого життя я віддав стрільбі з лука. Це олімпійський вид спорту, і зараз я мав би готуватись до Олімпійських ігор у Парижі, що відбудуться 2024 року. На превеликий жаль я зараз не маю змоги готуватися, бо захищаю свою державу від російської агресії. Прошу всіх небайдужих, зокрема спортсменів, бойкотувати російських спортсменів, тому що вбивцям не місце на Олімпіаді”, — наголосив Георгій Іваницький.

 

Фото: Львівська міська рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери